Christophe De Keyser - AZ Jan Portaels - Vilvoorde

 

Bij dokter De Keyser kunt u terecht voor een breed scala aan oogzorgdiensten. Naast algemene oogonderzoeken en het bepalen van uw brilsterkte, biedt de dokter gespecialiseerde zorg voor aandoeningen zoals glaucoom, cataract, leeftijdsgebonden maculadegeneratie en netvliesonderzoek bij diabetes. Ook voert hij chauffeursonderzoeken uit.

Indien een chirurgische ingreep nodig is, zal dokter De Keyser de operatie zelf uitvoeren in het AZ Jan Portaels-ziekenhuis te Vilvoorde, waar hij ook de nazorg verzorgt.

Voor dringende oogproblemen 's avonds of in het weekend kunt u terecht bij de spoedafdeling van het AZ Jan Portaelsziekenhuis in Vilvoorde. Tijdens de dag kunt u bellen, en er wordt zo snel mogelijk een oplossing geboden.

 

De dokter houd ook consultaties in Grimbergen


Heures d'ouverture:


Jour Heures d'ouverture:
Lundi
Fermé
Mardi
Fermé
Mercredi
Fermé
Jeudi
Fermé
Vendredi
Fermé
Samedi
Fermé
Dimanche
Fermé

Additional information:

op afspraak

Map view


0

 Review

Aucun commentaire n'a encore été ajouté

À l’honneur
Premium
OPTIEK DUJAVU
Kortrijkstraat 12,
8560 Wevelgem
Premium
ALAIN AFFLELOU LA LOUVIERE
Rue De La Franco-Belge 28,
7100 La Louviere
Premium
Oogwenk Optiek Arendonk
De Valken 16,
2370 Arendonk
5
Premium
Dizzy Optiek
Engelselei 243,
2140 Borgerhout